Квартиры посуточно Львов, Львов квартира посуточно, Аренда квартир Львов посуточная, Снять квартиру во Львове, Аренда квартир посуточно Львов, Квартири подобово Львів, Львів квартира подобово, Оренда Львів подобово, Зняти квартиру у Львові, Оренда квартир подобово Львів
       
       
       
 

З нами можна зв`язатися:

 (032) 275-68-83
 097-924-1000
 podobovo_lviv@ukr.net

Однокімнатні квартири
#102 Менцинського

250 грн   
Історичний центр
Вода хол/гар пост
Авт. опал.
Телевізор, двд
СВЧ, газ. пл., хол.

Двокімнатні квартири
#213 Личаківська

300 грн   
Історичний центр
Вода пост. хол/гор
Авт. опалення
ТВ, КТ, DVD, холод.микрохвильовка.
Стоянка у дворі

Трикімнатні квартири
#030 пр. Свободи

500 грн   
Історичний центр
Автономне опал.
Вода пост хол/гар
Тв, муз. центр, хол.
Газ. пл, пральна маш.

Чотирикімнатні квартири
#040 Соборна

500 грн   
історичний центр
вода пост. хол/гар.
тв, двд
до 12 чоловік
не менше 3 діб

Погода
Погода во Львове
Карта Львова

Замки
Високий замок
Один з пагорбів в місті Львові, найвища точка - 413 м над рівнем моря.

Знаходиться в безпосередній близькості від центральної (історичної) частини міста, в минулому оточеній фортифікаційними спорудами. Розташований на горі Замковій (Княжій, вона ж Бідель) в парку «Високий замок». Назва походить від древнього укріплення Львова - Високого Замку (на противагу іншому - Низькому замку), який існував з XIII до 70-х рр.. XIX ст. Високий замок століттями був найважливішим оборонним форпостом міста.
Екскурсії по Львову часто починають саме з Високого Замку, про який, напевно, чули багато туристів, які збираються відвідати стародавнє місто Лева.
І, напевно, не дарма. Адже з висоти 413 м над рівнем моря (а саме на такій висоті і розташована гора Високий Замок), місто Львів можна побачити «як на долоні».


Свірзький замок
Поїздка до Львова - це знайомство не тільки з історією самого Львова, це також подорож по його передмістях, селах і замків. Путівник по Львову приведе Вас до замку в селі Свірж, і ця подорож може стати частиною подорожі по «Золотій підкові».


Підгорецький замок
Перші згадки про замок у Підгірцях датовані 1445 роком. Будівництво замку фінансував Станіслав Конецпольський, який викупив його разом з навколишніми селами у Януша Підгорецького замку. Двоповерховий палац звів другий архітектор - італієць Дель Аква. Оборонні системи побудовані лише в 1635-1640 роках інженером Г. Бопланом.


Золочівський замок
Визначні місця Львова, крім архітектурних пам'яток самого міста, включають і замки, що знаходяться у Львівській області. Львівська область багата замками, одним з яких є Золочівський замок. Користуючись книгою «путівник Львова» або сайтом «путівник Львова», Ви зможете скласти уявлення про місце, куди хотіли б потрапити.


Олеський замок
Найстаріший із збережених замків Львівської області - Олеський. Цей замок розташований на 50-метровому пагорбі в південно-східній частині Бузької низовини. Часом його заснування прийнято вважати XIII століття, коли татарські орди зруйнували русько городище Пліснеське.


Крехівський монастир
Крехівський монастир розташований в дуже мальовничому місці в 12 км від м. Жовкви і за 3 км від с. Крехова, серед вкритих буково-сосновими лісами пагорбів Розточчя, у підніжжі гори Побійна.


 - .ua -        -              .com - . Rambler's Top100
Технична служба сайту webmaster@podobovo.lviv.ua
ICQ: 412804260
PODOBOVO.LVIV.UA 2008