Квартиры посуточно Львов, Львов квартира посуточно, Аренда квартир Львов посуточная, Снять квартиру во Львове, Аренда квартир посуточно Львов, Квартири подобово Львів, Львів квартира подобово, Оренда Львів подобово, Зняти квартиру у Львові, Оренда квартир подобово Львів
       
       
       
 

З нами можна зв`язатися:

 (032) 275-68-83
 097-924-1000
 podobovo_lviv@ukr.net

Однокімнатні квартири
#102 Менцинського

250 грн   
Історичний центр
Вода хол/гар пост
Авт. опал.
Телевізор, двд
СВЧ, газ. пл., хол.

Двокімнатні квартири
#213 Личаківська

300 грн   
Історичний центр
Вода пост. хол/гор
Авт. опалення
ТВ, КТ, DVD, холод.микрохвильовка.
Стоянка у дворі

Трикімнатні квартири
#030 пр. Свободи

500 грн   
Історичний центр
Автономне опал.
Вода пост хол/гар
Тв, муз. центр, хол.
Газ. пл, пральна маш.

Чотирикімнатні квартири
#040 Соборна

500 грн   
історичний центр
вода пост. хол/гар.
тв, двд
до 12 чоловік
не менше 3 діб

Погода
Погода во Львове
Карта Львова

Палаци
Палац Бандінеллі
пл. Ринок, 2

Будівля побудована в стилі пізнього ренесансу в кінці XVI століття. На початку XVII століття будинок перейшов у власність флорентійського купця Р. Бандінеллі, відомого тим, що він удосконалив львівську пошту. На дверних і віконних обрамленнях збереглися елементи білокам'яної різьби. Оригінальними залишилися портал і вікно праворуч від нього, обрамлене дельфінами. Дельфіни зображені були покликані сприяти власникові будівлі у торговельних справах і оберігати від небезпек.




Палац Бельських
вул. Коперніка, 42

З радянського часу тут розташовується Будинок вчителя, а також Польський народний театр. Палац був перебудований в 1921-1923 роках архітектором професором І.М. Багенскім. Будівля цегляна, в плані прямокутна, триповерхова. Ризаліт оформлений колонним портиком і увінчаний аттиком. Вікна і ніші над ними декоровані. В інтер'єрі є парадний зал. Палац відділений від вулиці металевими гратами і воротами.




Палац грекокатолицьких митрополитів
пл. Святого Юра, 5

Палати греко-католицьких митрополитів були побудовані в 1761-1762 роках за проектом архітектора К. Фессінгера на місці дерев'яного палацу другої половини XVI століття. На початку XIX століття митрополичі палати реставрувалися. Перед їхнім західним фасадом був закладений митрополичий сад і квітник, оточені стіною. Будівля палацу замикає зі сходу парадний вхід. Палац був резиденцією римського папи Івана-Павла ІІ під час його візиту до Львова у 2001 році.




Палац Корнякта
пл. Ринок, 6

Будинок побудований в 1580 році архітектором П. Барбоном, з участю П. Римлянина для багатого львівського купця грецького походження Костянтина Корнякта. У цей час будівля була найімпозантнішою у місті. Всередені був влаштований так званий Італійський дворик.




Палац Потоцьких
вул. Коперніка, 15

Палац був побудований в 1880 році за проектом французького архітектора Людвіга де Верні за участі польського архітектора Я. Цибульської на місці невеликої садиби, що належала роду Потоцкіх. Будівля виконана в стилі французького класицизму, цегляна. Фасади декоровані фігурними обрамленнями вікон, балконів і балюстрадами. Парадний вхід оформлений арочним портиком з ліпниною та іонічними колоннамі. Загальна площа палацу становить 3100 квадратних метрів.




Палац Семенських
вул. Пекарської, 19

Граф Костянтин Семенскій, посол галицького сейму, замовив Палац у прусського архітектора Фридерика Баумана, і будівля була завершена в 1849 році. В 1893 архітектори Іван Левицький і Ян Кудельскій перебудували його в стилі французького бароко, з просторими курдоньерамі, ефектними в'їзними воротами і кованими решітками .




Палац Туркуллів-Комелло
вул. Пекарської, 50а

Будівля була споруджена в 1830-ті роки, вона цегляна, потинькована, двоповерхова, в плані прямокутної форми. Головний фасад розвернутий на південь, у бік скверу у глибині ділянки, виділений ризалітом з акцентом неоготичного портика посередині. Над фасадом знаходиться сильно винесений карниз. Високий дах має два ряди люкарн.




Палац Любомирських
пл. Ринок, 10

Замовником і власником палацу був Станіслав Любомирський (1709-1793), воєвода брацлавський. Зовнішній вигляд будівлі - легкий, парадний. Будівля виконана з цегли, оштукатурена, в плані являє собою витягнутий прямокутник з невеликим внутрішнім двориком, триповерхова. Займає цілий квартал між площею ринок, вулицями Руською та Івана Федорова.




Чорна камениця
пл. Ринок, 4

Будинок побудований в 1577 році архітектором П. Красовським і являє собою зразок житлової ренесансної архітектури. З 1596 року будинок став власністю Я. Лоренцовича, що відкрив тут одну з перших аптек у Львові, він же добудував третій поверх, а четвертий надбудований вже в 1884 году. Фасад і кутові пілястри вкриті тесаним каменем, який почорнів від часу, завдяки чому будинок отримав свою нинішню назву. Фасад прикрашений орнаментом і сюжетним різьбленням. Нині будівля належить Львівському історичному музею.




Національний університет
«Львівська політехніка»

вищий навчальний заклад, адреса головного корпусу: вул. Бандери, 12

Найстаріший технічний навчальний заклад України та Східної Европи. Оснований в 1844 році під назвою Технічна Академія 1877 відбулася перша на території Австро-Угорщини телефонна розмова між актовим залом і хімічним факультетом академії. У тому ж році ректором академії стає відомий львівський архітектор Юліан Захаревич, і академія перейменовується в Політехнічну Школу.




Львівський національний університет імені Івана Франка
один з найстаріших університетів України та Східної Європи. на вул. Університетській, 1

Датою заснування вважається 16 січня 1661 року, коли указ польського короля Яна Казимира присвоїв заснованої в 1608 єзуїтській колегії статус академії і «титул університету». Спочатку в ньому розташовувався Крайової сейм Галичини і Лодомерії. Університет складався з колонами і лоджією, скульптурними.


  -  .ua -               -                            .com  - .  Rambler's Top100
Технична служба сайту webmaster@podobovo.lviv.ua
ICQ: 412804260
PODOBOVO.LVIV.UA 2008