Квартиры посуточно Львов, Львов квартира посуточно, Аренда квартир Львов посуточная, Снять квартиру во Львове, Аренда квартир посуточно Львов, Квартири подобово Львів, Львів квартира подобово, Оренда Львів подобово, Зняти квартиру у Львові, Оренда квартир подобово Львів
       
       
       
 

З нами можна зв`язатися:

 (032) 275-68-83
 097-924-1000
 podobovo_lviv@ukr.net

Однокімнатні квартири
#102 Менцинського

250 грн   
Історичний центр
Вода хол/гар пост
Авт. опал.
Телевізор, двд
СВЧ, газ. пл., хол.

Двокімнатні квартири
#213 Личаківська

300 грн   
Історичний центр
Вода пост. хол/гор
Авт. опалення
ТВ, КТ, DVD, холод.микрохвильовка.
Стоянка у дворі

Трикімнатні квартири
#030 пр. Свободи

500 грн   
Історичний центр
Автономне опал.
Вода пост хол/гар
Тв, муз. центр, хол.
Газ. пл, пральна маш.

Чотирикімнатні квартири
#040 Соборна

500 грн   
історичний центр
вода пост. хол/гар.
тв, двд
до 12 чоловік
не менше 3 діб

Погода
Погода во Львове
Карта Львова

Церкви
Монастирська церква св. Онуфрія


Ще одним львівським храмом княжих часів вважається монастирська церква св. Онуфрія. Разом зі Святомиколаївській вона згадується у найдавніших львівських актах. Ймовірно, що перша дерев'яна церква, при якій поселилися ченці, стояла тут ще за часів князя Лева Даниловича. Згідно з легендою, в монастирі зберігався образ Матері Божої, намальований євангелістом Лукою на кипарисовій дошці. Імператор Костянтин переніс образ в свою столицю, а з Константинополя він разом з візантійською царівною Анною потрапив до Києва. Через триста років ікона дісталася князеві Леву, який і передав її до монастиря отців василіян. Через деякий час ікона потрапила в Белз, а звідти - в 1377 р. на Ясну Гору до Ченстохови у Польщі.
Там вона прославилася чудами. Сьогодні давній княжий образ Матері Божої Ченстоховської цінується як найбільша святиня Польщі.



Костел св. Іоанна Хрестителя


(Музей давніх пам'яток Львова)
Історики розходяться в думках, коли саме було зведено один з найдавніших храмів Львова. Згідно з першою версією, його побудували в 1201 році на честь народження Данила Галицького. У 1230-х рр.. у ньому зупинялися ченці-домініканці, а в 1240-50-х рр.. - Його віддали ревною католичкою Констанції - дочці угорського короля Бели IV, дружині Льова. Після її смерті святиня перейшла до вірмен-уніатів. Згідно з другою версією, храм побудовано ченцями-домініканцями в 1260 р. або в 1270 р. на замовлення князя Лева саме для Констанції. Пізніше він перейшов до вірмен. Відповідно до третьої версії, в 1270 р. костел звели для себе вірмени. А незабаром він став святинею католиків. Але, ймовірно, жодна з цих дат не достовірна. Результати досліджень сучасного мурованої костелу, проведені в 1984-1985 рр.., Не дають підстав датувати його XIII століттям. Виявлені архітектурні деталі вказують на те, що побудований він не раніше середини - другої половини XIV століття.



Ансамбль Успенської церкви


Oбразец досконалості ренесансної архітектури Львова - ансамбль Успенської церкві.Проходя у Львові по вулиці Руській, з лівого боку впадає в очі розкішне архітектурна споруда з зеленими куполами - перлина ренесансної архітектури Львова.



Домініканський собор


Перший камінь у фундамент цієї величної споруди заклав Юзеф Потоцький, великий коронний гетьман, який був основним, як тепер кажуть, інвестором будівництва, яке тривало з 1749 по 1764 рік.



Костел Святого Антонія


Костел Св. Антонія, розташований на вигині вулиці Личаківській, серед пам'яток Львова відрізняється вишуканістю форм і в той же час особливої витонченістю. Цей костел є своєрідною межею, що ділить вулицю навпіл - на Нижній і Верхній Личаків.



Церква Святих Апостолів Петра і Павла


У пам'ятки Львова входить православна церква Св. Петра і Павла на вулиці Личаківській, 82-а. Вона була побудована в 1668 році і спершу служила каплицею. У 1762 році церква стала храмом чернечого ордену Паулінів, які в 1782 році побудували і освятили нову церкву.



Архикафедральний собор Святого Юра


Визначні пам'ятки Львова - це перш за все собор Святого Юра, один з чудових пам'ятників мистецтва не тільки в Україні, а й у всій Європі, перлина української позднебарочного архітектури.



Церква Покрови Пресвятої Богородиці


Львів - місто храмів. Один з них - колишній костел Святого Миколая, а нині - храм Покрови Пресвятої Богородиці - розташований на пагорбі на вулиці Грушевського, 5. Побудований він у 1739-1745 роках і до 1785 року належав чернечому ордену тринітаріїв.



Кафедральний собор Успіння Пресвятої Діви Марії


Єдиною готичної пам'яткою древнього Львова є Кафедральний собор Успіння Пресвятої Діви Марії, закладений в 1360 році за проектом архітектора Петра Штехер. Першим його будівничим був львівський майстер Микола Ничко, а перший камінь у фундамент святині було закладено польським королем Казимиром Великим. а перший камінь.



Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці


Історія Львова - це історія людей різних національностей. Центром відродження релігійного та культурного життя вірмен Львова та Україна є Вірменський собор (вул. Вірменська, 7), побудований в 1363 році архітектором Дорінг (Доре, Доркі).



Костел Святої Ельжбети


Собор у неоготичному стилі у Львові, на площі Кропивницького, поряд з вулицею Городоцькою. За Костьол названий на честь популярної в народі імператриці Єлизавети (Зізі) Габсбург, дружини імператора Австро-Угорщини Франца-Йосипа I. Зведений у 1903-1911 роках. Будівництвом керував архітектор К. Талевскій.
Наслідувальний неоготичний стиль собору повторює багато елементів французької та північно німецької готичної архітектури з елементами романського стилю: високі гостроверхі шпилі, стрільчасті вікна, портал з великою трояндою в центрі, внутрішній вертикальний простір.
З 1991 року перебуває у власності української греко-католицької церкви і іменується храмом святих Ольги і Єлизавети.


  -  .ua -               -                            .com  - .  Rambler's Top100
Технична служба сайту webmaster@podobovo.lviv.ua
ICQ: 412804260
PODOBOVO.LVIV.UA 2008